Конституційний Суд провів конференцію, присвячену 25-річчю Конституції України ФОТОРЕПОРТАЖ. Судово-юридична газета (24 червня 2021 р.)

Версія для друку

 

Конституційний Суд провів конференцію, присвячену 25-річчю Конституції України

ФОТОРЕПОРТАЖ

У конференції взяли участь Президент Венеціанської комісії Джанні Букіккіо, спікер парламенту Дмитро Разумков, представник Володимира Зеленського в КСУ Федір Веніславський.

24 червня в Києві проходить Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Конституція 1996 року: Україна в системі координат європейського конституціоналізму».

Зі вступною промовою виступив в. о. голови Конституційного Суду України Сергій Головатий.

Також учасників конференції привітав спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

Виступив з промовою і президент Венеціанської комісії Джанні Букіккіо. Він зазначив, що основна проблема - це корупція, яка заважає розвитку держави і дотримання прав громадян. Також він наголосив на необхідності ввести міжнародних експертів до складу конкурсної комісії з відбору суддів КСУ. Від імені Президента Зеленського мова зачитав його представник в КСУ Федір Веніславський.

Серед гостей форуму також були посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен, голова Ради суддів Богдан Моніч, в. о. голови Державної судової адміністрації Олексій Сальніков та інші.

Фоторепортаж події.

 

 

Судово-юридична газета

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України