Конституційні суди України і Словаччини підписали Меморандум про розвиток співробітництва

Версія для друку

 

 

Конституційні суди України і Словаччини підписали Меморандум про розвиток співробітництва

 

 

Голова Конституційного Суду України Анатолій Головін і Голова Конституційного  Суду Словацької республіки Іветта Мацейкова 20 червня 2013 року підписали Меморандум про розвиток співробітництва між конституційними судами України та Словаччини.

Церемонія підписання документа відбулася в рамках Міжнародної науково-практичної конференції „Питання захисту прав людини і громадянина органами конституційної юрисдикції у сучасних умовах“, що триває в Ялті.

Згідно з меморандумом, конституціоналісти двох країн розвиватимуть партнерські відносини на основі взаємної довіри, незалежності, поваги і співробітництва. Передбачається також, що сторони здійснюватимуть обмін інформацією та досвідом роботи на рівні секретаріатів судів, зокрема обмін рішеннями, висновками, ухвалами, матеріалами наукових та експертних досліджень тощо.

Як відзначили Анатолій Головін та Іветта Мацейкова, меморандум має важливе значення для органів конституційної юрисдикції України і Словаччини, оскільки сприятиме розбудові двосторонніх відносин у сфері забезпечення верховенства конституції та захисту прав і свобод людини і громадянина.

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2022 Конституційний Суд України