Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України виповнюється 65 років

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України виповнюється 65 років

 

         13 травня 2014 року виповнюється 65 років від дня утворення Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України. З цієї нагоди Голова Конституційного Суду України Юрій Баулін взяв участь у відкритті міжнародної науково-практичної конференції „Актуальні проблеми юридичної науки на сучасному етапі“ та урочистих заходах.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, доктор юридичних наук, професор, академік НАН України, академік Академії правових наук України Юрій Шемшученко, перший Президент України Леонід Кравчук, народний депутат України, академік НАН України Володимир Литвин.

Голова Конституційного Суду України Юрій Баулін у своєму виступі привітав професорській керівний склад і колектив інституту з визначним ювілеєм. Він наголосив, що утворений на базі заснованого у 1949 році Сектора держави і права Академії наук УРСР, Інститут заслужено посідає одне з провідних місць у науковій сфері. Протягом багатьох років спеціалісти інституту плідно працюють над розв’язанням проблем державотворення, удосконаленням законодавства, забезпеченням законності й правопорядку, захисту прав і свобод громадян, юридичних осіб, інтересів суспільства і держави.

Як зазначив Юрій Баулін, неоціненним є внесок висококваліфікованих фахівців інституту з підготовки проектів Конституції України, базових законів кримінального, цивільного, адміністративного, податкового, аграрного та інших галузей публічного та приватного права, а також підготовці концепцій конституційної та судової реформ.

Очільник єдиного органу конституційної юрисдикції в Україні висловив щиру подяку колективу інституту за ту допомогу, яка надається при розгляді справ за конституційними поданнями та зверненнями, як із загальнодержавних питань, так і у важливішій сфері діяльності Суду – захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина.

На завершення Голова Суду побажав керівництву установи, науковим співробітникам і працівникам міцного здоров’я, доброго настрою, подальших успіхів у праці на благо нашої Вітчизни, а учасникам конференції – плідної роботи та цікавих дискусій.

З нагоди ювілею та за вагомий внесок у становлення правової держави, забезпечення конституційних прав і свобод людини і громадянина Юрій Баулін урочисто вручив директору Інституту ім. В.М.Корецького Юрію Шемшученку Почесну грамоту та Відзнаку Голови Конституційного Суду України. Також очільник Суду презентував Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України збірник праць з конституційної галузі права, виданих Конституційним Судом України.

У заході взяли участь відомі науковці-правознавці – перший віце-президент НАПрН України, академік НАПрН України О.В.Петришин, професор юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор юридичних наук П.М.Рабінович, доктор юридичних наук А.О.Селіванов, ректор Національної школи суддів, доктор юридичних наук М.В.Оніщук, керівники навчальних закладів та державних установ.

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України