Хроніка розгляду справ

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

Хроніка розгляду справ

8-12 червня 2015 р.

 

8 червня

 

Судді Конституційного Суду України працювали у колегіях та постійних комісіях, а також готували матеріали справ для розгляду на наступних засіданнях.

 

9 червня

Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень частини першої статті 13 Закону України „Про психіатричну допомогу“.

Суд продовжить розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань.

 

***

Третя колегія суддів на засіданні розглядала питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 48 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень абзацу першого статті 4, абзацу першого пункту 1, пункту 8 статті 4, частини четвертої статті 10, пунктів 8-10 частини першої статті 13, частини першої статті 14 Закону України  «Про Раду національної безпеки і оборони України».

Колегія суддів вирішила продовжити розгляд цього питання на одному з наступних засідань колегії.

 

10 червня

 

Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за зверненням Верховної Ради України про надання висновку щодо відповідності законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо недоторканності народних депутатів України та суддів вимогам статей 157 і 158 Конституції України.

Суд продовжить розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань.

 

***

 

Друга колегія суддів на засіданні розглядала питання щодо розподілу конституційного звернення, що надійшло до Конституційного Суду України від приватного сільськогосподарського підприємства Агрофірма «Росія», щодо необхідності офіційного тлумачення положень пункту 1 частини п’ятої статті 36 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» у взаємозв’язку з окремими положеннями статті 2 Закону України «Про банки і банківську діяльність».

На засіданні затверджено суддю-доповідача.

***

 

Третя колегія суддів на засіданні розглядала питання щодо розподілу конституційного подання, що надійшло до Конституційного Суду України від 48 народних депутатів України, щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71 – VIII.

На засіданні затверджено суддю-доповідача.

***

 

Третя колегія суддів на засіданні продовжила розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 48 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень абзацу першого статті 4, абзацу першого пункту 1, пункту 8 статті 4, частини четвертої статті 10, пунктів 8-10 частини першої статті 13, частини першої статті 14 Закону України «Про Раду національної безпеки і оборони України».

Колегія суддів прийняла ухвалу про відмову у відкритті конституційного провадження.

 

11 червня

 

Конституційний Суд України на засіданні продовжив розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 49 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Указу Президента України „Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 4 листопада 2014 року „Про невідкладні заходи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях“.

Суд продовжить розгляд цього питання на одному з наступних засідань.

 

***

 

Конституційний Суд України на засіданні розглядав питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням громадянина Хейфеца Сергія Максовича щодо офіційного тлумачення положень статті 460 Кримінального процесуального кодексу України у взаємозв’язку з положеннями частини першої статті 55 Конституції України.

Суд прийняв у хвалу про відмову у відкритті конституційного провадження.

 

12 червня

 

Судді Конституційного Суду України працювали у колегіях та постійних комісіях, а також готували матеріали справ для розгляду на наступних засіданнях.

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України