Голова та судді КСУ висловлюють співчуття з приводу смерті судді Конституційного Суду України у відставці Мироненка Олександра Миколайовича

Версія для друку

СПІВЧУТТЯ

 

Голова та судді Конституційного Суду України з глибоким  сумом сповіщають, що 11 листопада 2014 року перестало битися серце відомої людини, справжнього науковця, судді Конституційного Суду України у відставці, доктора філософських наук, професора, члена Української академії політичних наук, члена-кореспондента Академії правових наук України – Мироненка Олександра Миколайовича.

Пішла з життя добропорядна і чуйна людина – взірець для наслідування молодого покоління юристів, висококваліфікований, мудрий, талановитий вчений,  зразок людської гідності, чесності та добропорядності,  яскравий приклад самовідданого служіння своєму народові і Українській державі.

Олександр Миколайович був автором низки наукових праць, підручників, монографій та  енциклопедичних видань з питань історії держави і права, історії правових і політичних вчень, філософії права та політології. Його світлий образ назавжди збережеться в серцях усіх, хто знав і любив його.

Відхід у вічність близької людини є невимовно тяжким випробуванням для рідних і близьких покійного, тож у ці жалобні дні висловлюємо їм глибоке співчуття, поділяємо біль і горе, та схиляємо голову в глибокій скорботі.

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України