Голова КСУ Юрій Баулін відвідав Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

Голова КСУ Юрій Баулін відвідав Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

 

 

Голова Конституційного Суду України, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України Юрій Баулін 24 листопада 2014 року в Харкові відвідав Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

У рамках наукової програми в університеті очільник Суду взяв участь у засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64. 086. 01.

Юрій Баулін також відвідав Юридичну клініку – структурний відокремлений підрозділ  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, створений як база для практичного навчання та проведення учбової практики студентів старших курсів. Спілкуючись зі студентами, які здобувають тут практичні навички для майбутньої юридичної діяльності, Голова КСУ спрямував бесіду в освітнє русло з метою кращого розуміння молодими правниками особливостей конституційного судочинства в Україні. При цьому Юрій Баулін приділив багато уваги діяльності КСУ з розгляду конституційних подань та звернень, особливо в плані забезпечення Конституційним Судом України реалізації та захисту конституційних прав та свобод людини і громадянина та прав юридичних осіб.

У ході зустрічі Голова КСУ висвітлив і тему співробітництва Конституційного Суду України з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого. За роки плідної співпраці з університетом, повідомив очільник Суду, судді Конституційного Суду України отримали понад 200 наукових висновків з питань, які порушувалися у конституційних поданнях та зверненнях за більш як 180 справами, що розглядалися Судом.

З нагоди 210-річчя Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Конституційний Суд України підготував збірку актів КСУ, в яких використані наукові висновки вчених університету, яку конституціоналісти подарували навчальному закладу з нагоди ювілею, повідомив  Голова КСУ.

Під час перебування в університеті Юрій Баулін зробив запис у Книзі почесних гостей, залишивши привітання професорсько-викладацькому складу, студентам, аспірантам, докторантам і співробітникам з визначною подією та побажав їм успіхів у навчанні та науці.

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України