Голова КСУ Юрій Баулін і суддя Станіслав Шевчук взяли участь у загальних зборах Національної академії правових наук України

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

Голова КСУ Юрій Баулін і суддя Станіслав Шевчук взяли участь у загальних зборах Національної академії правових наук України

 

         Голова Конституційного Суду України, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України Юрій Баулін і суддя, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України  Станіслав Шевчук 27 лютого 2015 року взяли участь у щорічних загальних зборах Національної академії правових наук України, що відбулися в Харкові.

         Учасники зборів розглянули важливі питання діяльності академії – підбили підсумки роботи в 2014 році, вирішили низку організаційно-кадрових питань та окреслили основні завдання на 2015 рік.

         Зі звітною доповіддю про діяльність Національної академії правових наук України в 2014 році виступив президент НАПрН України Василь Тацій. Він акцентував увагу на основних завданнях, що стоять перед академією на 2015 рік, зауваживши, що кожен науково-дослідний інститут академії має стати лідером у своїй галузі щодо здійснення фундаментальних наукових досліджень, розробки законопроектів, змін та доповнень до них, проведення їх наукової експертизи та подальшого супроводу, підготовки наукових кадрів через аспірантуру та докторантуру.

         Під час засідання вчені розглянули і затвердили звіт про витрачання бюджетних коштів Національною академією правових наук України в 2014 році, а також ухвалили низку організаційних і кадрових рішень.

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України