Голова КСУ провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Сполученого Королівства Великої Британії в Україні Лі Тернером

Версія для друку

Голова КСУ провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом

Сполученого Королівства Великої Британії в Україні Лі Тернером

 

 

12 січня 2011 року в Конституційному Суді України відбулася зустріч Голови Конституційного Суду України А.Головіна з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Лі Тернером, присвячена обговоренню стану реалізації проекту «Підтримка Сполученим Королівством Конституційного Суду України».

Сторони відзначили конструктивний характер співпраці, яка триває впродовж двох років і зосереджена на вдосконаленні функціонування Секретаріату Конституційного Суду України та роботі щодо покращення доступу громадян до конституційної юстиції.

У цьому контексті Голова КС відзначив, що окремі напрацювання британських експертів компанії «Агенція Консалтінг» було використано під час перегляду організації роботи Секретаріату Суду на 2011 рік. Сторони погодились, що подальша робота в цьому напрямку є дуже перспективною.

Під час зустрічі учасники зауважили, що стабільна робота КС є запорукою розвитку демократії і верховенства права в Україні та наближення нашої держави до стандартів Європейського Союзу.

У цьому зв’язку А.Головін розповів про діяльність Суду в останній час. За його словами, Конституційний Суд України, як завжди, працює в режимі суворого дотримання Конституції України, довіра громадян до Конституційного Суду України зростає. Покращення доступу громадян до конституційного судочинства є одним із пріоритетів роботи Суду. Рішень, прийнятих у 2010 році за зверненням громадян, значно більше ніж у попередні роки діяльності Суду, і це є свідченням належної уваги до цього питання.

Підбиваючи підсумки, Голова КС висловив вдячність британській стороні за підтримку проектів у сфері реформування робочого органу КСУ – Секретаріату. В свою чергу, високий гість подякував за зустріч і надану інформацію та із задоволенням відзначив, що між Україною та Великою Британією склалися добрі стосунки, і він має надію, що ці стосунки  розвиватимуться і надалі.

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2022 Конституційний Суд України