Голова Конституційного Суду України Юрій Баулін провів зустріч з Координатором проектів ОБСЄ в Україні Мадіною Джарбусиновою

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

Голова Конституційного Суду України Юрій Баулін провів зустріч з Координатором проектів ОБСЄ в Україні Мадіною Джарбусиновою

 

 

Голова Конституційного Суду України Юрій Баулін 5 травня 2014 року провів зустріч з Координатором проектів ОБСЄ в Україні Мадіною Джарбусиновою. У розмові взяли участь національний радник з юридичних питань Координатора проектів ОБСЄ в Україні Олександр Водянников, національний менеджер проектів Наталія Ступницька та суддя Конституційного Суду Станіслав Шевчук.

Зустріч з представниками місії стала продовженням започаткованої ще в 1997 році традиції спілкування українських конституціоналістів та експертів ОБСЄ.

Учасники зустрічі обговорили коло питань, які стосуються проведення конституційної реформи в Україні та змін до Основного Закону держави, а також ряд заходів, що сприятимуть реформуванню конституційної системи в Україні. «Важливо, щоб поставлені задачі не залишилися на рівні намірів, а перейшли в площину фактичної реалізації», – наголосила Мадіна Джарбусинова.

Водночас Голова Конституційного Суду України зазначив, що в конституційно-правовому регулюванні країни вже відбулися значні зміни, але ще багато роботи попереду. «Ми бачимо великий плацдарм для роботи», – наголосив очільник КСУ, відмітивши особливе значення внеску ОБСЄ для реалізації поставлених задач.

Він також наголосив на тому, що зміни до Основного Закону країни імовірно торкнуться і Конституційного Суду України.

Суддя Конституційного Суду Станіслав Шевчук висловив думку щодо реформування конституційної системи, в якій підтримав бачення Голови Суду з цього питання.

Представники ОБСЕ, зі свого боку, висловили готовність надати не лише формальну, але й фактичну допомогу.

У ході розмови учасники обмінялися думками з низки актуальних питань конституційного судочинства, зокрема стосовно реалізації та захисту конституційних прав і свобод громадян, проблем міжнародної судової практики, застосування рішень Європейського суду тощо. 

На завершення зустрічі Юрій Баулін побажав співрозмовникам успішної діяльності офісу ОБСЄ та висловив сподівання щодо реалізації всіх намічених цілей. Мадіна Джарбусинова у свою чергу подякувала Голові КСУ та іншим учасникам зустрічі за розуміння питань, які турбують європейську сторону, можливість обговорити їх в колі авторитетних фахівців та краще зрозуміти правові процеси, що відбуваються нині в Україні.

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України