Голова Конституційного Суду України Анатолій Головін взяв участь у засіданні Координаційної ради генеральних прокурорів держав-учасниць СНД

Версія для друку

 

 

Голова Конституційного Суду України Анатолій Головін взяв участь у засіданні Координаційної ради генеральних прокурорів
держав-учасниць СНД

 

Голова Конституційного Суду України Анатолій Головін 2 жовтня 2012 року взяв участь у черговому засіданні Координаційної ради генеральних прокурорів держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав, що відбулося в Києві.

Очільника КСУ на цей захід запросили голова Координаційної ради генеральних прокурорів держав-учасниць СНД Генеральний прокурор Російської Федерації Юрій Чайка та Генеральний прокурор України Віктор Пшонка.

Анатолій Головін виступив перед присутніми з вітальним словом, в якому висловив своє бачення щодо формування сучасної моделі органів прокуратури в демократичному суспільстві.

На засіданні було обговорено низку питань співробітництва правоохоронних органів країн СНД, зокрема хід виконання  Міждержавної програми спільних заходів боротьби зі злочинністю на 2011-2013 роки. Йшлося зокрема про реалізацію програм з протидії тероризму, незаконному обігу наркотиків, торгівлі людьми та нелегальній міграції тощо.

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України