Діалог керівників секретаріатів конституційних судів

Версія для друку

 

Діалог керівників секретаріатів конституційних судів

 

 

13–14 квітня Європейська Комісія „За демократію через право“ (Венеціанська комісія) спільно з Конституційним Судом Республіки Вірменія організувала проведення 5-ї Конференції керівників секретаріатів конституційних судів та органів з подібною юрисдикцією.

До діалогу щодо процедурних термінів (строків для заявників і судів) та реагування на негативну критику рішень судів були запрошені експерти та керівники апаратів органів конституційної юрисдикції Австрії, Вірменії, Данії, Латвії, Перу, Росії, Словенії, Хорватії, України та Угорщини. На конференції єдиний орган конституційної юрисдикції в Україні представив керівник Секретаріату Конституційного Суду України Володимир Дубровський.

З вітальним словом виступили співорганізатори заходу Голова Конституційного Суду Республіки Вірменія Гагік Арутюнян та представник Венеціанської комісії Таня Гервієн, які окреслили ключові питання подальшого обговорення – забезпечення прав людини і громадянина на судовий розгляд справ у визначені строки та підвищення ефективності відправлення правосуддя.

У ході пленарних засідань учасники конференції обмінялися досвідом з питань діяльності апаратів судів, зокрема щодо процедурних правил розгляду справ конституційними судами.

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України