АНОНС. Конституційний Суд розгляне справу щодо конституційності окремих положень Закону України «Про судоустрій і статус суддів»

Версія для друку

АНОНС. Конституційний Суд розгляне справу щодо конституційності
окремих положень Закону України «Про судоустрій і статус суддів»

 

У середу, 23 грудня, о 10.00 Перший сенат Конституційного Суду України на відкритій частині пленарного засідання у формі письмового провадження розгляне справу за конституційною скаргою Зайця Тараса Олександровича щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частини третьої статті 88 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 2 червня 2016 року № 1402-VІІІ (далі – Закон).

 

Інформуємо.

Суб’єкт права на конституційну скаргу вважає, що передбачена оспорюваними положеннями Закону можливість оскарження рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за результатами кваліфікаційного оцінювання виключно з формальних підстав обмежує його конституційне право на  судовий захист і право на оскарження рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України як суб’єкта владних повноважень, що суперечить положенням Конституції України.

Відеотрансляція відкритої частини пленарного засідання здійснюватиметься на офіційному вебсайті КСУ за посиланням: http://ccu.gov.ua/stream/zal-zasidan-pershogo-senatu.

У зв’язку з карантинними заходами кількість місць обмежена.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2021 Конституційний Суд України