АНОНС. 3 червня відбудеться розгляд справи щодо конституційності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» та окремих положень Земельного кодексу України

Версія для друку

 

АНОНС

 

Велика палата Конституційного Суду України 3 червня о 10.00 на відкритій частині пленарного засідання у формі усного провадження розгляне справу за конституційними поданнями 48 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» від 31 березня 2020 року № 552–IX, окремих положень Земельного кодексу України зі змінами, внесеними вказаним законом, та 53 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» від 31 березня 2020 року № 552– IX (далі – Закон).

Інформуємо.

Як зазначають народні депутати України, під час прийняття Закону була порушена конституційна процедура його розгляду та ухвалення. На їх переконання, положення Закону, як і його мета, суперечать приписам Конституції України.

Автори клопотання наголошують, що лише Український народ наділений правом приймати рішення про розпорядження таким об’єктом права власності, як земля, через всеукраїнський референдум.

У зв’язку з карантинними заходами кількість місць обмежена.

Трансляція пленарного засідання відбудеться на офіційному вебсайті КСУ у рубриці "Відеотрансляція засідань".

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2021 Конституційний Суд України