30 травня. Відбулися засідання Суду: ухвалили Постанову та низку ухвал

Версія для друку

 

30 травня 2024 року

 

У четвер, 30 травня ц.р., Суд на засіданні ухвалив Постанову „Про нагородження заохочувальною відзнакою Конституційного Суду України судді Конституційного Суду України Сергія Головатого“.

Велика палата на засіданні подовжила до 27 червня ц.р. строк ухвалення колегіями суддів Суду ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами Оксани Бухтоярової, Дмитра Гаврилюка, Бориса Денисенка, Віктора Мотчаного, Сергія Яцуна, АЕРОК Інвестмент Дойчланд ГмбХ та двома конституційними скаргами Володимира Якіменка.

Цього ж дня відбулися засідання Другого сенату, на яких судді розглядали питання щодо визначення форми конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами Романенка Олександра Володимировича про конституційність підпункту 17 пункту 1 розділу І Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин“ та Плескача В’ячеслава Юрійовича щодо конституційності частини другої статті 293, частини першої статті 294 Кодексу адміністративного судочинства України. Отже, Другий сенат у цих справах визначив форму розгляду письмове провадження.

Також Другий сенат тимчасово залучив до складу неповноважних за складом Першої і Другої колегій суддів Другого сенату суддів з інших колегій цього ж сенату.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України