3 серпня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Відбулися спеціальні пленарні засідання Суду, пленарне засідання і засідання Першого сенату та засідання колегії суддів

Версія для друку

3 серпня, 2022

Сьогодні, 3 серпня, на спеціальних пленарних засіданнях Конституційний Суд України розглянув питання про внесення змін до персонального складу сенату та персонального складу колегії суддів Конституційного Суду України. За результатами їх розгляду ухвалено постанови про включення судді Совгирі О.В. до складу Першого сенату та складу Другої колегії суддів цього сенату.

Крім того, Перший сенат на закритій частині пленарного засідання розглядав справу за конституційною скаргою Унуковича Романа Андрійовича щодо відповідності Конституції України окремого положення абзацу другого частини першої статті 2043 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Подальший розгляд цієї справи відбудеться на одному з наступних пленарних засідань.

Розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Біляка Миколи Дем’яновича щодо відповідності Конституції України окремих положень статті 2 Закону України „Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи“ від 8 липня 2011 року № 3668-VІ, абзацу шостого частини п’ятнадцятої статті 86 Закону України „Про прокуратуру“ від 14 жовтня 2014 року № 1697-VІІ буде продовжено на одному з наступних засідань Першого сенату.

Цього ж дня відбулося засідання Першої колегії суддів Першого сенату Суду з розгляду питань щодо відкриття конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами.

За наслідками розгляду ухвалено дві ухвали (остаточні) про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційною скаргою Бондаренка Володимира Васильовича щодо відповідності Конституції України положення другого речення абзацу першого частини третьої статті 87 Закону України „Про державну службу“ від 10 грудня 2015 року № 889-VIII в редакції Закону України „Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи“ від 14 січня 2020 року № 440-ІХ та конституційною скаргою Оніщенка Руслана Ілліча щодо відповідності Конституції України приписів частини шостої статті 615 Кримінального процесуального кодексу України в редакції Закону України „Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України та Закону України "Про попереднє ув’язнення" щодо додаткового регулювання забезпечення діяльності правоохоронних органів в умовах воєнного стану“ від 03 березня 2022 року № 2111-ІХ.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2022 Конституційний Суд України