27 травня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Результати розгляду справ

Версія для друку

 

27 травня

 

Велика палата Конституційного Суду України на пленарному засіданні оголосила перерву у справі за конституційними скаргами Забари Альони ВолодимирівниКопилової Надії АнатоліївниМартиросяна Гагіка Міграновича щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частини першої статті 142,  частини п’ятої статті 2791 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Розгляд справи на відкритій частині пленарного засідання відбудеться на одному з наступних пленарних засідань.

***

Велика палата Конституційного Суду України на відкритій частині пленарного засідання у формі письмового провадження розпочала розгляд справи за конституційною скаргою Зайця Тараса Олександровича щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частини третьої статті 88  Закону України „Про судоустрій і статус суддів“ від 2 червня 2016 року № 1402-VIII.

Велика палата Конституційного Суду України завершила дослідження матеріалів справи на відкритій частині пленарного засідання та перейшла до закритої частини пленарного засідання.

***

Велика палата Конституційного Суду України на закритій частині пленарного засідання продовжила розгляд справи за конституційним поданням Верховного Суду щодо офіційного тлумачення положення частини першої статті 105 Конституції України.

Розгляд справи буде продовжено на одному з наступних пленарних засідань.

***

Велика палата Конституційного Суду України на засіданні розглядала питання про подовження строку постановлення колегією суддів Конституційного Суду України ухвали про відкриття або про відмову у відкритті конституційного провадження у справі за конституційною скаргою.

Постановлено Ухвалу Великої палати про подовження строку.

 

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України