25 листопада. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Засідання Великої палати: постановлено 2 ухвали

Версія для друку

 

У четвер, 25 листопада, Велика палата Конституційного Суду України на закритій частині пленарного засідання розглядала справу за конституційним поданням 53 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України Закону України „Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо протидії зловживанням правами народних депутатів України у ході законодавчої процедури“. Суд далі розглядатиме справу на одному з наступних пленарних засідань.

Велика палата на пленарному засіданні розглядала питання про об’єднання конституційних проваджень у справі за конституційним поданням 59 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України Закону України „Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення“ та у справі за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України положень частини шостої статті 4 Закону України „Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення“ в одне конституційне провадження. За наслідками розгляду постановлено Ухвалу про об’єднання конституційних проваджень у цих справах.

Крім того, на засіданні Великої палати розглядалося питання щодо визначення форми конституційного провадження у справі за конституційним поданням Верховного Суду щодо відповідності Конституції України абзацу тринадцятого пункту 23-1 розділу ІІІ „Прикінцеві та перехідні положення“ Закону України „Про Вищу раду правосуддя“ від 21 грудня 2016 року № 1798-VIII, абзаців першого, шостого, одинадцятого пункту 4 розділу II „Прикінцеві та перехідні положення“ Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку обрання (призначення) на посади членів Вищої ради правосуддя та діяльності дисциплінарних інспекторів Вищої ради правосуддя“ від 14 липня 2021 року № 1635-ІХ. За результатами розгляду постановлено Ухвалу про розгляд справи у формі усного провадження.

25.11.2021

 

 Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України