21 грудня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). У справі за конституційним поданням 47 народних депутатів Суд ухвалив Рішення. Постановлено 12 ухвал Великої палати та ухвалу колегії суддів

Версія для друку

 

У вівторок, 21 грудня, Велика палата Суду на закритій частині пленарного засідання розглядала справу за конституційним поданням 47 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України окремих положень статті 6 Закону України „Про телебачення і радіомовлення“, статей 15, 15-1, 26 Закону України „Про кінематографію“. За результатами розгляду в цій справі ухвалено Рішення № 3-р/2021.

Велика палата на пленарному засіданні розглядала справу за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України положень частин п’ятої, шістнадцятої статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, частини четвертої статті 29 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб“, абзацу другого розділу II Закону України „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України“. Подальший розгляд цієї справи відбудеться на одному з наступних пленарних засідань.

На засіданні Великої палати постановлено 12 ухвал про подовження до 20 січня 2022 року строку постановлення колегіями суддів Конституційного Суду України ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами Ананченка О.М., Різдванецької І.А., Абрамовича О.В., Сидоренка В.М., Соловіченка В.О.,  Бобиря О.Я., Лосєва О.М.,  Сошки О.М., Вітенка В.І.,  Каламбета С.Г.,  Єфіменко А.І., Андрєєва М.А.

Цього ж дня відбулося засідання Другої колегії суддів Другого сенату Суду, на якому постановлено Ухвалу про відмову у відкритті конституційного провадження (остаточна) у справі за конституційною скаргою Дузенка Костянтина Анатолійовича щодо відповідності Конституції України положень частини другої, абзацу першого частини третьої, частини дванадцятої статті 290 Кримінального процесуального кодексу України.

 

21.12.2021

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України