19 травня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Відбулися спеціальні пленарні засідання Суду. Розглянуто питання про внесення змін до персонального складу сенату та колегії суддів

Версія для друку

 

Сьогодні, 19 травня, на спеціальному пленарному засіданні Конституційного Суду України відбулася урочиста церемонія складення присяги новопризначеною суддею Конституційного Суду України  Грищук О.В.

Крім того, на спеціальному пленарному засіданні розглянуто питання про внесення змін до персонального складу сенату Конституційного Суду України, затвердженого Постановою Конституційного Суду України „Про утворення сенатів Конституційного Суду України“ від 29 березня 2018 року № 2-пс/2018 (зі змінами). Суд ухвалив Постанову про включення судді Грищук О.В. до персонального складу Першого сенату.

Суд також розглянув питання про внесення змін до персонального складу колегії суддів Конституційного Суду України, затвердженого Постановою Конституційного Суду України „Про утворення колегій Конституційного Суду України та затвердження їх персонального складу“ від 29 березня 2018 року № 3-пс/2018 (зі змінами). За результатами його розгляду ухвалено Постанову про включення судді Грищук О.В. до персонального складу Другої колегії суддів Першого сенату.

 

19.05.2022

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України