18 травня 2017 р. Засідання Конституційного Суду України

Версія для друку

 

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

(СЕКТОР ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ РОБОТИ)

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-10-25

факс 287-36-16

 

18 травня

 

Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) частини шостої статті 182 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суд продовжить розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань.

***

На засіданні Конституційного Суду України було розглянуто питання щодо звільнення суддів КСУ Юрія Бауліна та Сергія Вдовіченка.

Конституційний Суд України оголосив перерву у розгляді цього питання.

***

Конституційний Суд України на спеціальному пленарному засіданні розглянув питання щодо обрання Голови Конституційного Суду України. Кандидатура, внесена до бюлетеню, не набрала достатньої кількості голосів. У зв’язку з цим будуть проведені нові вибори Голови КСУ.

Відповідно до статті 20 Закону України „Про Конституційний Суд України“ та § 1 Регламенту Конституційного Суду України Головою Конституційного Суду України вважається обраний кандидат, за якого проголосувало більше половини конституційного складу суддів Конституційного Суду України. У разі якщо запропоновано не більше двох кандидатів на посаду Голови Конституційного Суду України і жодного з кандидатів не було обрано або Голову Конституційного Суду України не було обрано при повторному голосуванні, проводяться нові вибори на посаду Голови Конституційного Суду України.

Дату наступного спеціального пленарного засідання буде повідомлено додатково.

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2021 Конституційний Суд України