Вийшов у друк шостий номер видання «Вісник Конституційного Суду України»

Версія для друку

Вийшов у друк шостий номер видання «Вісник Конституційного Суду України»

28.12.2020

Вийшов друком заключний номер цьогорічного видання „Вісник Конституційного Суду України“, в якому читачі можуть ознайомитися з актами Суду щодо розглянутих справ, інформацією про позасудову діяльність органу конституційної юрисдикції  у вересні–листопаді 2020 року, а також переглянути реферативний огляд джерел із конституційно-правової тематики, опублікованих у 2020 році.

У традиційному розділі „Акти Конституційного Суду України“ опубліковано тексти рішень, ухвалених Судом у жовтні 2020 року, та окремих думок суддів Конституційного Суду України.

Серед них:

Рішення КСУ у справі за конституційними скаргами Давимоки Олександра ГригоровичаБойка Миколи ВікторовичаКрюка Володимира Миколайовича та Токаренка Віталія Леонідовича щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень пункту 4 частини першої статті 97 Закону України «Про Національну поліцію» від 2 липня 2015 року №580–VIII зі змінами (22 жовтня 2020 року № 12-р/2020) та окрема думка суддів Конституційного Суду України Городовенка В. В., Касмініна О. В., Юровської Г. В.

Рішення КСУ у справі за конституційним поданням 47 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень Закону України «Про запобігання корупції», Кримінального кодексу України (27 жовтня 2020 року № 13-р/2020). Окремі думки суддів Конституційного Суду України: Колісника В. П., Лемака В. В., Первомайського О. О. та розбіжна думка судді Головатого С. П.

У розділі „Зовнішні зв’язки Конституційного Суду України“ надано інформацію про участь Голови, його заступника та суддів Конституційного Суду України, а також працівників Секретаріату Суду в міжнародних наукових заходах та фахових зустрічах у вересні – листопаді цього року. Більшість заходів відбулася в режимі онлайн.

Рубрика «Реферативний огляд джерел із конституційно-правової тематики, опублікованих у 2020 році» всебічно інформує про нові дисертаційні дослідження, монографії та інші видання з конституційно-правової тематики. Вони будуть корисними для науковців, юристів-практиків, викладачів, студентів-правників.

На сторінках видання також опубліковано анотацію до наукового видання „Право у сучасному політичному житті України“ творчого колективу під керівництвом доктора юридичних наук, професора, дійсного члена (академіка) НАПрН України, заслуженого юриста України Селіванова А. О., яке цьогоріч вийшло друком. У монографії обґрунтовано наукову доктрину існування права в політиці, розглянуто актуальні проблеми їх взаємообумовленості та розуміння права в реаліях політичного життя суспільства й держави.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2021 Конституційний Суд України