Відбулося відкрите пленарне засідання Конституційного Суду України у справі щодо конституційності закону про першочергові заходи із реформи органів прокуратури

Версія для друку

Відбулося відкрите пленарне засідання Конституційного Суду України у справі щодо
конституційності закону про
першочергові заходи із реформи органів прокуратури

24.12.2020

Велика палата Конституційного Суду України на відкритій частині пленарного засідання у формі письмового провадження розглянула справу за конституційним поданням 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури» від 19 вересня 2019 року № 113–ІХ зі змінами (далі – Закон).

Суб’єкт права на конституційне подання – 50 народних депутатів України – звернувся до Конституційного Суду України з клопотанням щодо перевірки на відповідність положенням статей 8, 9, 19, 22, 24, 43, 64, 92, 106, 1311 Конституції України оскаржуваного Закону.

Після заслуховування інформації судді-доповідача Ірини Завгородньої щодо змісту конституційного подання та підстав для відкриття конституційного провадження у справі, Велика палата Конституційного Суду України перейшла до закритої частини пленарного засідання для ухвалення рішення.

На пленарному засіданні був присутній учасник конституційного провадження – представник суб’єкта права на конституційне подання, народний депутат України Василь Німченко.

Переглянути відкриту частину пленарного засідання можна на офіційному вебсайті Конституційного Суду України за посиланням: http://ccu.gov.ua/kategoriya/2020.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2021 Конституційний Суд України