На площі біля будівлі Конституційного Суду України  ​замайорів Державний Прапор України

Версія для друку

На площі біля будівлі Конституційного Суду України 
замайорів Державний Прапор України

 

9 травня 2019 року на честь Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на площі біля будівлі Конституційного Суду України відбулася офіційна церемонія підняття Державного Прапора України з метою гідного вшанування подвигу переможців над нацизмом у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань.

В урочистій події взяли участь Голова Конституційного Суду України Станіслав Шевчук, керівник Секретаріату КСУ Ярослав Василькевич, керівники та працівники структурних підрозділів Секретаріату Суду, військовослужбовці Управління державної охорони України.

Голова Конституційного Суду України Станіслав Шевчук привітав присутніх з визначним святом Днем Перемоги і наголосив, що подвиг героїв-переможців непідвладний часу, так само, як і наша щира та безмежна вдячність їм. «У ці траневі дні країна вшановує вічну пам'ять усіх співвітчизників, які мужньо та героїчно боролися з ворогом у часи Другої світової війни заради нашого мирного та світлого майбутнього. Пам'ять про них вічна й нетлінна. День Перемоги - це особливе свято для мільйонів українців, яке завжди викликає почуття безмежної гордості за наш народ і водночас гіркий сум. Знаючи, якою ціною завойовано Перемогу, ми схиляємо голови перед священною пам'яттю загиблих», – наголосив Станіслав Шевчук.

Він зазначив, що Український народ безмежно вдячний тим, хто ціною власного життя здобув перемогу над жорстоким ворогом під час Другої світової війни, і завжди пам᾿ятатиме військову доблесть та героїзм наших співвітчизників. «Низький уклін героям, чий подвиг назавжди залишиться з нами», – підкреслив Голова Суду.

Сьогодні, коли найкращі сини України виборюють мир та спокій на Сході нашої країни, досвід ветеранів Другої світової війни, непереможна сила та духовний заповіт додають сили та витримки нашим воїнам у прагненні жити на вільній українській землі. 

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2020 Конституційний Суд України