Головна сторінка   |   Карта сайту   |   RSS
23 лютого 2018 року ukr | rus | eng | 
Реєстрація
Логін
Пароль
Увійти
Забули пароль Забули пароль
Реєстрація РеєстраціяІНФОРМАЦІЯ

про порядок допуску до Залу засідань осіб, які бажають бути присутніми на пленарному засіданні Конституційного Суду України

 

Громадяни, іноземці, особи без громадянства можуть бути присутніми на пленарних засіданнях Конституційного Суду України, які проводяться у формі усних та письмових слухань, а також під час офіційного оприлюднення рішень і висновків. Зазначені особи допускаються до Залу засідань до початку розгляду справи і під час перерви за наявності вільних місць.

Розгляд справ на пленарному засіданні Конституційного Суду України, незалежно від форми слухання, проводиться відкрито.

Відповідно до § 30 Регламенту Конституційного Суду України письмова форма слухання передбачає заслуховування та аналіз зібраних на попередніх стадіях конституційного провадження та залучених додатково в ході пленарного засідання матеріалів, документів, необхідних для забезпечення об’єктивного і повного розгляду справи.

Письмова форма слухання не передбачає виступів сторін та безпосереднього заслуховування на пленарному засіданні інших учасників конституційного провадження.

Рішення у справі приймається, висновок дається Конституційним Судом України на закритій частині пленарного засідання Конституційного Суду України за участю суддів Конституційного Суду України, які брали участь у розгляді справи.

Інформація про день і час проведення пленарного засідання розміщується на офіційному веб-сайті Конституційного Суду України (www.ccu.gov.ua).

Особи, які бажають бути присутніми на пленарних засіданнях Конституційного Суду України, мають до початку розгляду справи подати заяви.

Заява подається на ім’я Голови Конституційного Суду України і має містити такі дані:

– прізвище, ім’я, по батькові особи, яка бажає бути присутньою на пленарному засіданні;

– паспортні дані;

– контактний телефон.

Заява надсилається поштою за адресою: Україна, 01033, м.Київ, вул. Жилянська, 14, чи електронною поштою на адресу inbox@ccu.gov.ua або передається до загального відділу Служби документального забезпечення  Секретаріату Конституційного Суду України.

Допуск осіб до приміщення Конституційного Суду України проводиться за пред’явленням паспорта чи іншого документа, що засвідчує особу, та відповідно до Порядку режиму допуску на об’єкти Конституційного Суду України.

Особи, які вчасно не подали заявку або належним чином її не оформили, не мають при собі документів, які засвідчують особу, до Конституційного Суду України не допускаються.

Правила етики на пленарних засіданнях Конституційного Суду України визначені в § 39 Регламенту Конституційного Суду України.

 


Пошук
Розширений пошук »
Акти суду
Пошук по актах
Повідомлення
Вимоги до кандидатів на вакантні посади  »
Положення про щорічний конкурс на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики, пов'язаної із захистом прав і свобод людини і громадянина  »
Порядок допуску до Залу засідань Конституційного Суду України  »
На розгляді Суду
Конституційні подання за станом на 23 червня 2017 року  »
Конституційні звернення за станом на 23 червня 2017 року  »
Конституційні скарги, що надійшли до Конституційного Суду України за станом на 23 червня 2017 року  »
Конституційний Суд України у цифрах  »
Оглядові екскурсії
Положення про оглядові екскурсії  »
Віртуальна екскурсія  »
До відома ЗМІ
Пам`ятка для журналістів  »
Контакти»

01033 Україна м.Київ
вул. Жилянська, 14.

inbox@ccu.gov.ua


Час роботи:

пн-чт – з 9-00 до 18-00;
пт – з 9-00 до 16-45;
обідня перерва: з 13-00 до 13-45.

Графік роботи особистого прийому громадян

Режим роботи проведення засідань Суду

Розробник ЗАТ "Софтлайн" (Україна)
За сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні