ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідань Конституційного Суду України на 13-15 березня 2018 р.

Версія для друку

Проект

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідань
Конституційного Суду України

 

13 березня 2018 року, вівторок.

Початок о 10.00

Спеціальне  пленарне засідання Конституційного Суду України:

1. Продовження виборів заступника Голови Конституційного Суду України.

Пленарне засідання Великої палати Конституційного Суду України:

2. Продовження розгляду справи за конституційним поданням Верховного Суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України „Про систему гарантування вкладів фізичних осіб“ (закрита частина пленарного засідання).

 

14 березня 2018 року, середа.

Початок о 10.00

Пленарні засідання Великої палати Конституційного Суду України:

1. Продовження розгляду справи за конституційним поданням 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) пункту 9 розділу І Закону України „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України“ від 28 грудня 2014 року № 76–VIII (закрита частина пленарного засідання).

2. Продовження обговорення питання про форму розгляду справи за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частини другої статті 26 Закону України „Про Національну поліцію“.

 

15 березня 2018 року, четвер.

Початок о 10.00

Спеціальне  пленарне засідання Конституційного Суду України:

1. Продовження виборів заступника Голови Конституційного Суду України.

Засідання Великої палати Конституційного Суду України:

2. Розгляд клопотань суддів Конституційного Суду України щодо подовження строку постановлення колегіями суддів ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами та конституційними поданнями.

Пленарне засідання Великої палати Конституційного Суду України:

3. Продовження розгляду справи за конституційним поданням 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) підпунктів 2–7, 12 та 14 пункту 4 розділу І Закону України „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України“ від 28 грудня 2014 року № 76–VIII (закрита частина пленарного засідання).

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2019 Конституційний Суд України