Інформація щодо особистого прийому громадян

Версія для друку

ІНФОРМАЦІЯ щодо особистого прийому громадян

 Особистий прийом громадян у Конституційному Суді України здійснюється з понеділка по четвер включно з 10.00 до 17.00 та щоп'ятниці з 10.00 до 15.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45 у приміщенні Приймальної громадян справа від центральних воріт адміністративного приміщення Конституційного Суду України (вхід з боку вулиці Жилянської, 14) без попереднього оформлення перепусток. У ці ж години громадянам можуть надаватися роз'яснення в телефонному режимі (тел. 238-13-65, 238-13-74).

В останню середу кожного місяця з 14.00 до 17.00 прийом громадян здійснюється керівниками Секретаріату та Управління правової експертизи. Попередній запис на прийом громадян до керівників Секретаріату та Управління правової експертизи триває за телефоном 238-13-65 з 1 числа кожного місяця і закінчується напередодні прийому.

Якщо відвідувач з'явився з представником, працівник, що здійснює прийом, може запитати документи, що засвідчують наявність повноважень на представництво; їх відсутність згідно з вимогами статті 5 Закону України "Про  звернення  громадян" може бути підставою для відмови в прийомі представника. У разі необхідності крім представника на прийомі можуть бути присутні також близькі родичі відвідувача. Присутність сторонніх осіб не допускається.

Консультації під час прийому громадян надаються з наступних питань:

а) повноваження Конституційного Суду України;

б) питання, з якими до Конституційного Суду України можуть звертатися суб'єкти права на конституційне звернення;

в) вимоги до конституційних звернень;

г) правовий аналіз представлених відвідувачами звернень, роз'яснення недоліків та помилок, якщо такі виявлені, рекомендації щодо їх виправлення.

З юридичних питань, не пов'язаних із діяльністю Конституційного Суду України та конституційним судочинством, консультації не надаються.

Конституційні звернення, що вносяться до Конституційного Суду України відповідно до Закону України "Про  Конституційний Суд України" надсилаються поштою на адресу: 01033, м. Київ, вул.Жилянська, 14 або подаються особисто.

Звернення громадян, які подаються відповідно до Закону України "Про  звернення  громадян", надсилаються поштою на адресу Конституційного Суду України: 01033, м. Київ, вул.Жилянська, 14, надсилаються на електронну адресу: inbox@ccu.gov.ua або подаються особисто.

Інформаційні запити, які подаються відповідно до Закону України "Про  доступ до публічної інформації", надсилаються поштою на адресу Конституційного Суду України: 01033, м. Київ, вул.Жилянська, 14, надсилаються на електронну адресу:  zaput@ccu.gov.ua, факсом: 238-13-37, за телефонами: 238-11-17, 238-11-19, 238-10-30 або подаються особисто.

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2019 Конституційний Суд України