З нагоди Дня Збройних Сил України у Конституційному Суді України піднято Державний Прапор України

Версія для друку

З нагоди Дня Збройних Сил України у Конституційному Суді України піднято Державний Прапор України

 

6 грудня 2018 року на честь відзначення Дня Збройних Сил України на площі біля будівлі Конституційного Суду України було піднято Державний Прапор України.

В урочистому заході взяли участь заступник Голови Конституційного Суду України Олександр Тупицький, судді КСУ Олександр Касмінін, Віктор Колісник, в.о керівника Секретаріату КСУ Лариса Бірюк, керівники та працівники структурних підрозділів  Секретаріату Суду, військовослужбовці Управління державної охорони України.

Сьогодні ми відзначаємо професійне свято всіх військовослужбовців Збройних Сил України, мужніх героїв-захисників нашої Батьківщини. На наших військових покладена священна місія - боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. За 27 років свого існування Збройні Сили України стали провідною частиною оборонного сектору нашої країни та довели свою спроможність якісно виконувати покладені на них завдання.

Це свято спільне і для сивочолих ветеранів, для тих, хто нині знаходиться на бойовому посту, і для майбутніх захисників держави. Із давніх-давен українці особливо шанують оборонців рідної краю, які не шкодували життя і здоров’я заради свободи України та її народу. В боях за Батьківщину наші співвітчизники заслужено здобули славу неперевершених воїнів.

Відзначаючи День Збройних Сил України, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив та боронить честь і свободу рідної землі, хто завжди стоїть на захисті країни. Ми вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову службу на Сході України, за відданість Українському народу, незламну силу волі та безстрашність.

Доблесть і честь солдатів і офіцерів – в цьому справжня сила будь-якої армії. Нині військовослужбовці українських Збройних Сил проявляють високий бойовий дух, патріотизм та самопожертву у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України. Останні події в Україні ще раз довели: немає такої сили, яка може зламати дух військовослужбовців наших Збройних Сил.

Нехай щира любов до України, народна повага і підтримка надають всім військовозобов’язаним країни сил у благородній справі служіння Батьківщині, встановлення миру та спокою на рідній землі.

Хай мирним буде небо над Україною.

 

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2019 Конституційний Суд України