З нагоди Дня Збройних Сил України у Конституційному Суді України піднято Державний Прапор

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА
КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ
(Сектор інформаційно-аналітичної роботи)

01033, Київ, Жилянська, 14
тел. 238-10-80, 238-10-25
факс 287-36-16

 

З нагоди Дня Збройних Сил України у Конституційному Суді України піднято Державний Прапор

6 грудня 2017 року на честь відзначення Дня Збройних Сил України на площі біля будівлі Конституційного Суду України було піднято Державний Прапор України.

В урочистому заході взяли участь в.о Голови Конституційного Суду України Віктор Кривенко, судді Конституційного Суду України Михайло Гультай, Віктор Колісник, Олександр Литвинов, керівник Секретаріату КСУ Ярослав Василькевич, керівники та працівники Секретаріату Суду, військовослужбовці Управління державної охорони України.

На наших військових покладена священна місія - боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Історія Української держави, і її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують її.

Український народ високо цінує ратну службу воїнів, які виконують покладений на них конституційний обов’язок, забезпечують надійну оборону Вітчизни, її недоторканність та територіальну цілісність.

Віримо, що українські військовослужбовці й надалі гуртуватимуться навколо ідеї єдиної і неподільної України.

Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові. Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам, дорогі воїни та ветерани!

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2018 Конституційний Суд України