В.о. Голови КСУ Юрій Баулін привітав з ювілеєм суддю Конституційного Суду України у відставці Миколу Івановича Корнієнка

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА
КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ
(Сектор інформаційно-аналітичної роботи)

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-10-25

факс 287-36-16

 

В.о. Голови КСУ Юрій Баулін привітав з ювілеєм суддю Конституційного Суду України у відставці Миколу Івановича Корнієнка

В.о. Голови Конституційного Суду України Юрій Баулін привітав суддю Конституційного Суду України у відставці Миколу Івановича Корнієнка з 80-річчям від дня народження.

Корнієнко Микола Іванович  - кандидат юридичних наук, професор, заслужений юрист України, автор низки наукових праць з державного будівництва, проблем становлення і розвитку місцевого самоврядування. Його життєвий шлях – зразок працелюбності і відповідальності. Він брав участь у розробці проекту Конституції України, Закону про вибори народних депутатів України, Закону про місцеве самоврядування в Україні та інших.

Від імені Суду Юрій Баулін подякував ювіляру за багаторічну плідну працю на ниві конституціоналізму і побажав міцного здоров’я, подальшої активності, довголіття, благополуччя і радості. «Хай кожен новий день Вашого життя приносить лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло і підтримка близьких та друзів зігрівають Вашу душу! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм. Бажаю Вам успіху у всіх життєвих справах і починаннях, миру, нових висот та перемог, здійснення планів та сподівань на благо нашої країни».

На завершення в.о. Голови Конституційного Суду України Юрій Баулін вручив Миколі Івановичу Корнієнку відзнаку Голови Конституційного Суду України.

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2018 Конституційний Суд України