Вітання в.о. Голови Конституційного Суду України Віктора Кривенка із Новим роком та Різдвом Христовим

Версія для друку

 

Шановні судді Конституційного Суду України, судді Конституційного Суду України у відставці,

працівники Секретаріату Конституційного Суду України!

 

Щиро вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

 Рік, що минає, став випробуванням наших сил і можливостей. Ми гідно прожили його, зробили багато добрих справ, але найважливіше – переконалися, що здатні досягати вагомих результатів і, незважаючи на труднощі, впевнено рухатися до поставленої мети. Цьогорічні досягнення, мають у наступному році прискорити хід судової реформи та забезпечити суспільству можливість ефективної реалізації права на справедливий суд. А Конституційний Суд України і надалі сприятиме зміцненню авторитету судової влади, забезпеченню захисту прав і свобод  людини і громадянина, утвердженню принципу верховенства права та розвитку і зміцненню України як правової  держави.

Бажаю вам, дорогі колеги, невичерпного оптимізму, успіхів, здійснення найзаповітніших мрій і сподівань, успішної реалізації професійних планів. Щиро зичу вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я і довголіття, благополуччя, миру і злагоди та святкового настрою.  

Нехай рік новий принесе у кожну родину радість, сповнить душі новими надіями, зміцнить віру у незбориму силу правди і справедливості. Хай разом із новорічними дзвонами та різдвяними колядками увійдуть у ваші затишні оселі Боже благословення і благодать.

Щасливого Нового року та світлого Різдва Христового!

 

З повагою

в. о. Голови Конституційного Суду України                                   В. В. Кривенко

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2018 Конституційний Суд України