Вітання Голови Конституційного Суду України Станіслава Шевчука з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Версія для друку

 

Шановні судді Конституційного Суду України,
судді Конституційного Суду України у відставці,
працівники Секретаріату Конституційного Суду України!

 

Щиро вітаю вас із новорічними та різдвяними святами!

Рік, що минає, став випробуванням наших сил і можливостей. Адже зміни у системі правосуддя висувають нові вимоги до професії та до кожної людини, яка прийняла відповідальне рішення – утверджувати принцип верховенства права і зміцнення України як правової  держави, забезпечувати надійний захист прав і свобод людини і громадянина. Ми спільно рухалися вперед і у багатьох питаннях досягли суттєвих зрушень. Упевнений, що прийдешній рік принесе достойну винагороду. Вірю, що й надалі ви застосовуватимете ваші досвід та фаховість на благо Української держави.

Зичу вам, дорогі колеги, міцного здоров’я, сили духу, миру, добра, злагоди, родинного затишку та здійснення усіх найзаповітніших бажань. Нехай Новий рік принесе вагомі здобутки у вашій сумлінній професійній діяльності та надасть сил і творчої наснаги для завершення вже розпочатих нових добрих справ.

Від щирого серця бажаю, аби Різдвяна зоря запалила у ваших серцях вогонь віри й любові, а новорічні дзвони та колядки наповнили ваші затишні оселі сяйвом доброї казки. Нехай дарує Новий рік щастя вашим батькам та радість вашим дітям.

Щасливого Нового року та світлого Різдва Христового!

 

З повагою

Голова Конституційного Суду України                                                                                                                 Станіслав ШЕВЧУК

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2019 Конституційний Суд України