Вітання Голови Конституційного Суду України Станіслава Шевчука з Днем юриста

Версія для друку

 

Шановні судді Конституційного Суду України,
судді Конституційного Суду України у відставці,
працівники Секретаріату Конституційного Суду України!

 

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем юриста!

Велика честь і надзвичайна відповідальність бути служителем Феміди. Адже саме юристи стоять на варті закону і справедливості, забезпечують надійність захисту прав і свобод кожного громадянина, а їх фаховість, досвід, високі людські та ділові якості сприяють становленню України як демократичної правової держави європейського зразка. Саме на представників правничої професії покладається  важлива місія розбудови правової держави, в якій права і свободи людини та верховенство права є основоположними цінностями.

Вірю, що високий професіоналізм, мудрість та відповідальність за долю країни і кожного її громадянина завжди будуть головними принципами вашої роботи. Адже від прозорості та професійності судової системи залежить становлення правової держави і міжнародного іміджу України.

Щиро зичу вам натхнення, зважених рішень, великих досягнень і витримки на професійному шляху,  міцного здоров’я, доброботу, оптимізму, впевненості у своїх силах.  Нехай здобутки на ниві правосуддя винагородять вас шаною і довірою людей.

 

З повагою

 

Голова Конституційного Суду України                              Станіслав ШЕВЧУК

 

 8 жовтня 2018 року

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2019 Конституційний Суд України