Відбулися пленарне засідання та засідання Великої палати Конституційного Суду України

Версія для друку

Відбулися пленарне засідання та засідання Великої палати Конституційного Суду України

16.02.2021

У вівторок, 16 лютого 2021 року, на пленарному засіданні Великої палати Конституційного Суду України відбувся розгляд справи за конституційним поданням 53 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України Закону України «Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо протидії зловживанням правами народних депутатів України у ході законодавчої процедури». Її розгляд буде продовжено на одному з наступних пленарних засідань.

Цього ж дня на засіданні Великої палати розглянуто питання щодо визначення форми конституційного провадження у справі за конституційними скаргами Забари Альони Володимирівни, Мартиросяна Гагіка Міграновича щодо відповідності Конституції України положень частини першої статті 14-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та Копилової Надії Анатоліївни щодо відповідності Конституції України положень частини першої статті 14-2, частини п’ятої статті 279-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За результатами розгляду зазначеного питання постановлено Ухвалу № 1-у/2021 про розгляд справи у формі письмового провадження.

Окрім цього, сьогодні Велика палата Суду постановила чотири ухвали про подовження строку постановлення колегіями суддів Конституційного Суду України ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційного провадження у справах за конституційними скаргами.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2021 Конституційний Суд України