Відбулась Генеральна Асамблея Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА
КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ
(Сектор інформаційно-аналітичної роботи)

01033, Київ, Жилянська, 14
тел. 238-10-80, 238-1
0-25
факс 287-36-16

 

Відбулась Генеральна Асамблея Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів

2 червня 2017 року у місті Харкові відбулася Генеральна Асамблея Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів.

Відповідно до Статуту Асоціації Генеральна Асамблея є органом Асоціації, за допомогою якого вона здійснює свою діяльність.

У заході взяли участь представники судів-членів Асоціації: в.о. Голови КСУ, Голова Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів Юрій Баулін, судді Конституційного Суду України Віктор Колісник, Віктор Кривенко та Наталя Шаптала, керівник Секретаріату КСУ, Генеральний секретар Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів Ярослав Василькевич, Голова Конституційного Суду Грузії, Голова Конференції європейських конституційних судів (CECC) Заза Тавадзе, заступник Голови Конституційного Суду Грузії Теймураз Тугуши, суддя Конституційного Суду Грузії Тамаз Цабуташвілі, Голова Конституційного Суду Литовської Республіки, Голова Всесвітньої конференції конституційного правосуддя (WCCJ) Дейнюс Жалімас, судді Конституційного Суду Литовської Республіки Вітаутас Грейчюс та Вітас Мілюс, судді Конституційного Суду Республіки Молдова Аурел Беєшу та Віктор Попа.

В.о. Голови КСУ, Голова Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів Юрій Баулін відкрив  Генеральну Асамблею Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського і Чорного морів. Насамперед він привітав присутніх із успішним завершенням Другого Конгресу Асоціації та щиро подякував за активну участь у цьому заході.

Першим питанням порядку денного став звіт Генерального секретаря Асоціації, яким була призначена головний суддя-асистент Родіка Секріеру, за 2016 рік (Конституційний Суд Республіки Молдова).

Також учасники заходу обговорили актуальні питання Асоціації для включення до порядку денного XVII Конгресу Конференції європейських конституційних судів (м. Батумі, Грузія, червень 2017 року) та Четвертого конгресу Всесвітньої конференції конституційного правосуддя (м. Вільнюс, Литва, вересень 2017 року).

Важливим питанням Порядку денного також стало створення журналу Асоціації.  Цим проектом пропонується створення друкованого орган Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського і Чорного морів для всебічного висвітлення діяльності Асоціації, актуальних питань конституційної юстиції та конституційного права, а також для забезпечення цілей, затверджених Статутом Асоціації.

Учасники заходу також обговорили пропозиції щодо змін до Статуту Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів, питання наступного головування в Асоціації та проведення наступного Конгресу Асоціації.

На завершення в.о. Голови КСУ, Голова  Асоціації конституційного правосуддя країн регіонів Балтійського та Чорного морів Юрій Баулін подякувати усім за співпрацю і підтримку, а також активну участь в обговоренні під час Другого Конгресу Асоціації.

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2018 Конституційний Суд України