Увага! Оголошується конкурс на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики

Версія для друку

 

УВАГА, КОНКУРС!

 

У рамках Всеукраїнського тижня права, що проходитиме 1014 грудня 2018 року, Конституційний Суд України оголошує конкурс на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики, повязаної із захистом прав і свобод людини і громадянина

 

До участі в конкурсі допускаються наукові статті зазначеної тематики, що раніше не публікувалися, студентів вищих навчальних закладів, аспірантів, ад’юнктів, здобувачів (віком до 35 років). До статті додається рецензія кафедри чи наукового керівника з рекомендацією про опублікування.

Термін подання статей: до 20 листопада 2018 року.

Статтю й заявку учасника конкурсу (із зазначенням прізвища, імені та по батькові, дати народження, адреси місця проживання, контактних телефонів, e-mail, навчального закладу, місця роботи) потрібно надіслати на електронну пошту court@ccu.gov.ua.

Переможці конкурсу будуть відзначені почесними грамотами Конституційного Суду України під час урочистого відкриття Всеукраїнського тижня права в Конституційному Суді України, а їхні статті буде надруковано у «Віснику Конституційного Суду України».

Звертаємо увагу майбутніх юристів і науковців, що текстові запозичення є неприпустимими з моральних міркувань і порушують Закон України «Про авторське право і суміжні права». Такі статті не будуть допущені для участі в конкурсі.

Детальніше умови та порядок проведення конкурсу викладені в «Положенні про конкурс на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики, пов’язаної із захистом прав і свобод людини і громадянина» у рубриці «Інформація для громадян».

 

Телефон для довідок: 238-11-55

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2019 Конституційний Суд України