Увага, конкурс! Конституційний Суд України оголошує конкурс на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики

Версія для друку

УВАГА, КОНКУРС!

У рамках Всеукраїнського тижня права, що проходитиме 4-8 грудня 2017 року,

Конституційний Суд України оголошує конкурс на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики,

повязаної із захистом прав і свобод людини і громадянина

До участі в конкурсі допускаються наукові статті зазначеної тематики, що раніше не публікувалися, аспірантів, ад’юнктів, пошукачів (віком до 35 років), студентів-магістрів вищих навчальних закладів. До статті додається рецензія кафедри чи наукового керівника з рекомендацією про опублікування.

Термін подання статей: до 20 листопада 2017 року.

Статтю й заявку учасника конкурсу (із зазначенням прізвища, імені та по батькові, дати народження, адреси місця проживання, контактних телефонів, e-mail, навчального закладу, місця роботи, наукового ступеня, вченого звання) потрібно надіслати на електронну пошту court@ccu.gov.ua або на адресу Конституційного Суду України: 01033, м.Київ, вул. Жилянська, 14 (з позначкою „На конкурс“).

Переможці конкурсу будуть відзначені грамотами Конституційного Суду України під час урочистого відкриття Всеукраїнського тижня права в Конституційному Суді України, а їхні статті будуть надруковані у „Віснику Конституційного Суду України“.

Детально умови та порядок проведення конкурсу викладено в «Положенні про конкурс на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики, пов`язаної із захистом прав і свобод людини і громадянина».

Телефон для довідок: 238-11-54, 238-11-55

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2017 Конституційний Суд України