Президент України Петро Порошенко привітав новопризначених суддів КСУ зі складенням присяги

Версія для друку

Президент України Петро Порошенко привітав новопризначених суддів КСУ зі складенням присяги

02.03.2018

2 березня на спеціальному пленарному засіданні Конституційного Суду України відбулася урочиста церемонія складення присяги суддями Конституційного Суду України Сергієм Головатим та Василем Лемаком.

Участь в урочистому засіданні взяв Президент України Петро Порошенко. Глава держави привітав Конституційний Суд України з кадровим посилення Суду відомими правниками, визнаними в Україні та за кордоном конституціоналістами.

Петро Порошенко зазначив, що на плечі суддів Конституційного Суду України лягає складна місія, адже однією з головних новацій змін до Конституції України у частині правосуддя є конституційна скарга. Він зауважив, що це додасть Суду роботи, але кожен громадянин України буде  мати унікальну можливість для того, щоб захистити свої права.

Президент України закликав Верховну Раду України якнайшвидше провести конкурсні процедури та призначити двох суддів за своєю квотою.

Глава держави побажав суддям Конституційного Суду України високої наснаги на їх нелегкому шляху, довгої, плідної, узгодженої праці на благо України та Українського народу.

 

З повним текстом виступу Президента України можна ознайомитися за посиланням:

http://www.president.gov.ua/news/prezident-suddyam-konstitucijnogo-sudu-ukrayini-kozhen-hto-z-46114

 

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2019 Конституційний Суд України