Голова КСУ привітав колектив з Днем Конституції України

Версія для друку

Голова КСУ привітав колектив з Днем Конституції України

 

Напередодні 24-ї річниці Конституції України Голова Конституційного Суду Олександр Тупицький привітав суддів та колектив Конституційного Суду України зі знаковим для нашої держави святом.

Олександр Тупицький наголосив, що Конституція України увійшла в суспільне життя країни як головний оберіг демократії, прав і свобод громадян, вона є ядром правової системи, фундаментом усього законодавства, на ній ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє Української держави та її народу.

Він зазначив, що цим документом засновано орган конституційного контролю – Конституційний Суд України, який уже 24 роки стоїть на захисті основоположних прав і свобод людини і громадянина та конституційного ладу держави.

З нагоди свята Голова Конституційного Суду України та керівник Секретаріату Суду відзначили окремих працівників почесними грамотами та відомчими нагородами за багаторічну плідну працю та високий професіоналізм.

Голова подякував усім за сумлінне виконання своїх обов’язків та побажав здоров’я, добра та успіхів  у справі служіння на благо Українського народу.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2020 Конституційний Суд України