Голова Конституційного Суду України взяв участь у XIV позачерговому з’їзді суддів України

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

(Сектор інформаційно-аналітичної роботи)

 

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-10-25

факс 287-36-16

Голова Конституційного Суду України взяв участь у XIV позачерговому з’їзді суддів України

 14 березня 2017 року в Києві розпочав роботу XIV позачерговий з’їзд суддів України, в якому взяв участь Голова Конституційного Суду України Юрій Баулін.

З'їзд суддів розпочав свою роботу під Гімн України. За уточненими даними Ради суддів, всього на XIV з'їзді суддів були обрані 322 делегата. З них, за станом на 10:00, зареєструвалися 315 делегатів. З повним списком делегатів з'їзду можна ознайомитися за посиланням.

На порядок денний з'їзду суддів винесені питання внесення змін до Регламенту з'їзду суддів України, вибори членів Вищої ради правосуддя, інформування учасників з'їзду про стан здійснення правосуддя та стан незалежності судів і суддів у 2016 році, внесення змін до Положення про Раду суддів України, зміни в Регламент призначення і звільнення суддів Конституційного Суду України з посад за квотою з'їзду суддів України, розгляд питання призначення суддів Конституційного Суду України тощо. З повною версією порядку денного з’їзду суддів України можна ознайомитися за посиланням.

На початку з’їзду перед делегатами і запрошеними з вітальним словом виступили заступник глави Адміністрації Президента України Олексій Філатов, Голова Конституційного Суду України Юрій Баулін, Голова Верховного Суду України Ярослав Романюк, Голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк та Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергій Козьяков.

Відеотрансляція XIV позачергового з’їзду суддів України.

 

Фото з сайту "Юридична практика" і "Судебно-юридическая газета".

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2018 Конституційний Суд України