31 травня 2018 р. Засідання Конституційного Суду України

Версія для друку

ХРОНІКА ДНЯ

31 травня

 

Велика палата Конституційного Суду України на засіданні розглядала питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 49 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень Указу Президента України "Про Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" від 15 травня 2017 року № 133 в частині введення в дію пунктів 271, 272, 273, 274, 275, 276, 287, 422, 423, 424, 425, 434, 435 додатка 2 до рішення Ради національної безпеки і оборони України "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" від 28 квітня 2017 року.

Постановлено Ухвалу Великої палати КСУ про відмову у відкритті конституційного провадження у справі.

***

Велика палата Конституційного Суду України на засіданні розглядала питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо офіційного тлумачення положення частини першої статті 9 Конституції України.

Постановлено Ухвалу Великої палати КСУ про відмову у відкритті конституційного провадження у справі.

***

Конституційний Суд України на засіданні розглядав питання про створення постійних комісій Конституційного Суду України та обговорення звернення судді Конституційного Суду України Головатого С.П. щодо утворення Постійної комісії Конституційного Суду України з питань правничої термінології.

Ухвалено Постанову КСУ про створення Постійних комісій Конституційного Суду України.

***

Конституційний Суд України на засіданні розглядав питання про затвердження Положення про постійні комісії Конституційного Суду України.

Розгляд цього питання буде продовжено на наступному засіданні КСУ.

***

Конституційний Суд України на засіданні розглядав питання про затвердження Положення про офіційний веб-сайт Конституційного Суду України.

Ухвалено Постанову КСУ про затвердження Положення про офіційний веб-сайт Конституційного Суду України.

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

 

 

 

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2019 Конституційний Суд України