26 квітня 2018 р. Засідання Конституційного Суду України

Версія для друку

 

ХРОНІКА ДНЯ

26 квітня

Велика палата Конституційного Суду України на закритій частині пленарного засідання продовжила розгляд справи за конституційним поданням 57 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України „Про всеукраїнський референдум“.

У цій справі ухвалено Рішення Конституційного Суду України.

***

Велика палата Конституційного Суду України на засіданні обговорила питання про форму розгляду справи за конституційним поданням 48 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України «Про освіту».

З цього питання постановлено Ухвалу КСУ.

***

Велика палата Конституційного Суду України на засіданні обговорила питання про форму розгляду справи за конституційним поданням 59 народних депутатів України щодо офіційного тлумачення положень частини третьої статті 62, частини першої, третьої статті 80 Конституції України.

З цього питання постановлено Ухвалу КСУ.

***

Велика палата Конституційного Суду України на засіданні розглядала клопотання судді Конституційного Суду України про подовження строку постановлення Другою колегією суддів Першого сенату Конституційного Суду України ухвали про відкриття або про відмову у відкритті конституційного  провадження у справі за конституційним поданням.

З цього питання постановлено Ухвалу КСУ.

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2019 Конституційний Суд України