14-18 грудня 2017 р. у КСУ відбулися оглядові екскурсії для студентів Економічного коледжу КНЕУ імені В.Гетьмана та Економіко-правового технікуму при МАУП

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА
КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ
(СЕКТОР ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ РОБОТИ)

01033, Київ, Жилянська, 14
тел. 238-10-80, 238-10-25,
238-11-38, факс 287-36-16

У Конституційному Суді України відбулися оглядові екскурсії для студентів Економічного коледжу КНЕУ ім. Вадима Гетьмана та Економіко-правового технікуму при МАУП

ФОТОРЕПОРТАЖ.  14-18 грудня 2017 р.

У Конституційному Суді України відбулись оглядові екскурсії для студентів факультету "Правознавство" Економічного коледжу ДВНЗ "Київський Національний Економічний університет ім. Вадима Гетьмана" та студентів відділення "Правознавство та соціальна робота" Економіко-правового технікуму при МАУП  у супроводі голови циклової комісії правових і соціальних дисциплин Світлани Шилкіної.

Програма заходу передбачала знайомство відвідувачів з історією, повноваженнями і діяльністю Конституційного Суду України, роботою структурних підрозділів Секретаріату Суду, а також відвідання Бібліотеки, Архіву, Зали засідань, прес-центру та огляд музейної експозиції.

 

Біля музейної експозиції.

                        

 

 

 

 

 

 

 

 

У центральному холі Суду.                                                                                                 У Бібліотеці Суду.

                                                        

 

 

У Залі засідань.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2019 Конституційний Суд України